logo
image 01
image 02
image 03
Jyllandsgade 10G, st., 7000 Fredericia
CENTRALT BELIGGENDE VED RÅDHUSPLADSEN

Flot forretningslokale på 135 m² centralt beliggende v/rådhuset med gode parkeringsmuligheder.

Lejemålet indeholder forretningslokale/venterum. Indrettet med 4 kabiner. Opholdsrum til personale. toilet. Køkken.

Har tidligere været anvendt h.h.v. som skønhedsklinik og tatovør.

Økonomi
Leje pr. år
90.000 kr.
Leje pr. m2 pr. år
667 kr.
Forbrugsudgifter
15.000 kr.
Depositum
22.500 kr.
Moms
Ja
Niels Henrik Billund Ejendomsmægler MDE, valuar
Nyeste